Menemen Evden Eve Nakliyat

 

Menemen'de ev taşıma işlemleri gözünüzü korkutmasın...

Çetin-Taş nakliyat olarak ev taşıma işlemlerinizi güvenle ve sigortalı olarak yapıyoruz. Menemen bölgesinin en kaliteli taşıma firmalarından biri olarak sektördeki tecrübemizle Menemen'de ev taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. İster şehir içi isterseniz şehirlerarası ev taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Binanız kaçıncı katta olursa olsun buna göre sizlere hizmet sunuyoruz. Büyük parça eşyalarınızın sökme ve kurulum işlemlerinizi bünyemizde hallediyoruz. Bu sayede tekrar bir ustaya ihtiyaç duymadan anahtar teslim taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Tüm sorularınız için bize ulaşın!

Fiyat neye göre belirleniyor?

Fiyat teklifimizi sizlere sunarken taşınacak olan evi mevcut konumu ve yeni evin konumu büyük önem arz etmektedir.

Evin büyüklüğü ve eşyaların genel gözlemi yapılır. Sökme ve kurulum yapılacak eşya sayısı belirlenir. Evin bulunduğu katın yüksekliğine bağlı olarak asansör sistemi kurulacak mı bunun tespiti yapılır.

Taşınacak olan büyük parçaların tespiti ve taşıma işlemi için gerekli personel hesaplaması ve araç sayısı hesaplanır. Evler arası konumlar da belirlendikten sonra buna göre bir fiyat teklifi sunulur.

Taşıma sırasındaki hasarlar size mi ait?

Taşıma işlemleri sırasında oluşacak tüm hasarlar firmamız tarafından karşılanacaktır. Taşımaya konu olan tüm eşyalar firmamız tarafından sigorta ile güvence altına alınmaktadır.

Taşıma sırasında oluşan hasarlar hasar tespit tutanağı ile tespit edilerek ilgili hasarın tamiri ya da tamir bedeli tarafınıza iletilecektir.

Taşıma işlemi ne kadar sürüyor?

Taşıma işlemlerini mümkün olan en fazla personelle ve en hızlı şekilde tamamlamak öncelikli hedefimiz olmuştur.

Taşıma işlemi yine evlerin konumu, eşya sayısı, kurulum ve evin bulunduğu kata göre 6-8 saat arası sürmektedir.

Süreçlerimiz nasıl işliyor?

Şehirlerarası nakliyat konusunda uzman ekibimiz ile Türkiye’nin her yerine sorunsuz nakliyat hizmeti alabilirsiniz.