Hizmetlerimiz


Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık şirketlerinde ilk aranan konu kesinlikle güvenilir olmalarıdır. Evinize gelen birden fazla kişinin her konuda güvenli olması ve işini iyi yapması istenir. Ayrıca eşyalarınızın zarar görmemesi, kırılmaması ya da kaybolmaması çok önemli. Paketli ya da paketlenmemiş tüm eşyaların büyük hassasiyetle taşınması gerekir.

Güvenilir firma ile anlaştığınızda mutlaka sizinle sözleşme imzalayacaklardır. İzmir evden eve nakliyat hizmetleri, sözleşme yapılarak başlanan işlerinizde öncelikle eşya sayımı yapılır ve tüm eşyalarınızın doğru bir listesi çıkartılır.

Ne zaman taşınacak, hangi eşyalar önce taşınacak, yeni adrese ne zaman teslim edilecek tüm bunları önceden bilirsiniz. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmaz.Asansörlü Nakliyat

Günümüzün en özel imkânlarından biri de asansörlü taşımacılıktır. İzmir evden eve nakliyat hizmetleri arasında asansörlü taşımacılık hizmetlerini de alacaksınız. Bunun önemi birincisi eşyaların güvenliği içindir. Binaların dar merdivenlerinden taşınan eşyaların duvarlara ya da korkuluklara çarpması muhtemel. Ayrıca bu süreç yavaş işleyecek ve çok zaman alacaktır. Bir diğer konu ise komşularınızın rahatsız olacağı bir gerçektir. Asansörlü taşımacılık tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırır.

Eşyalarınızı yıpranmadan güvenle taşıyoruz. Taşımanın taahhüt edilen gün ve saatte yapılması, garantili ve sözleşmeli taşımaların yapılması kesinlikle esastır. İyi bir nakliye şirketi bulmak önemlidir. Nakliyat firması seçerken firmanın tecrübeli, profesyonel olması ve size güven vermesi de çok önemlidir. İzmir evden eve nakliyat firması olarak bu alanda deneyimli ve tecrübeli ekibimizle çalışmaktayız.

Eşyalarınızı nakliye öncesi analiz ediyor, istediğiniz gün ve saatte teslim alıyor ve en güvenli araçlarla nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Firmamızı seçerseniz mutlaka alanında profesyonel kişilerle karşılaşacaksınız. Ayrıca eşyalarınızı en doğru ve hasarsız araçlarla taşıyoruz. Tüm kapıdan kapıya nakliye işleriniz için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.Ofis Taşıma

Ofis taşıma işlemlerinde sizlerin yanınızdayız. Taşınma işlemlerini büyük bir hassasiyetle yapıyoruz. Ofis mobilyalarınız zarar görmeden yeni ofislerinize taşınır.

Sizler asıl işinizle uğraşırken ofis taşıma işlemerini bize bırakın. Yeni ofisinizde en güzel işlerinize yoğunlaşın.

Ne zaman taşınacak, hangi eşyalar önce taşınacak, yeni adrese ne zaman teslim edilecek tüm bunları önceden bilirsiniz. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmaz.Paketleme ve Montaj

Taşıma işlemleri ısrasında en önemli konulardan bir tanesi de paketlem ve montaj konusu olmaktadır. Büyük parça eşyalar taşıma işlemleri sırasında parçalarına ayrılır ve taşıma işlemi bittikten sonra yeniden montaj işlemi yapılır.

Özel korumalı paetlerimiz ile tüm eşyalarınızı paketliyoruz ve gidecekleri yer çok daha sağlam olarak gitmesini sağlıyoruz.

Eşyalarınızı nakliye öncesi analiz ediyor, istediğiniz gün ve saatte teslim alıyor ve en güvenli araçlarla nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Firmamızı seçerseniz mutlaka alanında profesyonel kişilerle karşılaşacaksınız. Ayrıca eşyalarınızı en doğru ve hasarsız araçlarla taşıyoruz. Tüm kapıdan kapıya nakliye işleriniz için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.Şehirler Arası Nakliyat İzmir

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Çetintaş nakliyat olarak sigortalı ve sabit fiyat garantisi ile size güvence sağlıyoruz. Taşıma esnasında oluşabilecek tüm hasarlardan firmamız size güvence sağlamaktadır. İzmir içi ve dışı olmak üzere evden eve nakliyat konusunda uzmanlarımızla. Hem kaliteli hem de hızlı bir hizmet almış olacaksınız.

Şehirlerarası evden eve nakliyat Eşya taşıma konusunda uzman ve profesyoneller. Sayesinde daha kolay taşıma imkanına sahip olabilirsiniz. Şehirlerarası ev taşımalar da firmamız sizin için özel eşya ambalajlama yöntemleri ile çiziksiz ve hasarsız şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Geniş araç yelpazesi ve eğitimli personellerle her zaman hizmete hazırız. Şehirlerarası Ev Taşıma İşlemi uzman ekiplerle yapılmalı. Şensoy nakliyat olarak her zaman olduğu gibi bu yılda hizmette lider firmayız.