Karşıyaka Evden eve

Karşıyaka Evden eve Nakliyat yaptırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken firmamızla irtibata geçmeniz.  Uzun yıllardır firmamız uzun mesafeye evden eve nakliyat yapmaktadır. Her türlü durumda ve koşulda müşterilerimiz bizlere günün her saatinde ulaşabilirler. Telefonda taşınacağınız günü firmamıza bildirdiğinizde belirlenen günün bir gün öncesinden firmamızın uzman çalışanları tarafından evinize gelinmektedir. Bunun amacı ise eşyalarınızı taşınacağınız gün toplamak yerine bir gün önceden hazır hale getirmektir.

evden eve taşımacılıkFirmamız müşterilerimize her koşulda her zaman en iyi hizmeti vermektedir. Profesyonel çalışanlarımız taşınma saatinde kapınızda olacaktır. Hiçbir zaman geç kalma veya bekletme gibi bir durumla karşılaşmanız söz konusu değildir. Taşınacağınız yerin uzun mesafe olması sizi korkutmasın. Bütün eşyalarınız bir gün önceden özel ambalajlar ve korumalı kılıflar sayesinde hiçbir zarar görmeden taşınacağınız yeni evinize ulaştırılmaktadır. İzmir Karşıyaka evden eve nakliyat yapan firmalar arasında bizleri seçtiğiniz için her zaman memnun kalacaksınız. Olası durumlar varsayılırsa eşyalarınızın zarar görmesi durumunda evden eve nakliyat firmamız oluşabilecek zararınızı karşılamaktadır.

İzmir veya Türkiye’ nin herhangi bir yerinde olabilirsiniz evden eve nakliyat yaparken bütün eşyalarınız sigortalanmaktadır. Bu prosedür bütün şehirler arası veya şehir içi nakliyatlarda da geçerlidir.

İzmir’den istediğiniz herhangi bir şehre getirilen eşyalarınız uzman çalışanlarımız tarafından dikkatli bir şekilde taşınmaktadır. Taşınan eşyalarınızı istediğiniz şekilde çalışanlarımız ile birlikte yerleştirebilirsiniz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi tesisat yapılacak eşyalarınızı da firmamızın çalışanları monte etmektedir.

Karşıyaka Evden eve Nakliyat olarak her zaman güvenli taşımacılıkta lider firmayız.

ümraniye evden eve nakliyat