Evden eve Taşımacılık

Çetintaş Evden eve Taşımacılık olarak sektörün önde gelen firması olmamızdaki en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir. Gelişmeyi ve yeniliği kendine ilke edinen Çetintaş evden eve nakliyat günümüz koşullarına her zaman ayak uydurmayı başarmıştır. Gerek asansörlerimizin yeni ve son teknolojiye sahip olması gerekse araçlarımızın bakımlı ve eşyalarınıza hiç bir zarar gelmemesi için tam donanımlı olması bizim yenilenme ilkemizin bir göstergesi olmuştur. Sizlere vermiş olduğumuz güven ve dürüstlük ilkemiz ile birlikte aynı zamanda uygun fiyat politikamız ile sektörde her zaman kendini gösteren bir firma olarak göze çarpmayı başarmışızdır.

cetin-tas-resimler-14Evden eve taşımacılık sektöründe 2003 yılından beri her zaman yeniliği, eğitimi ve profesyonelliği ön planda tuttuk. Eşyalarınızı taşıyan ve araçlara yükleyen elemanlarımıza haftalık eğitimler vererek devamlı kendimizi güncel tutmaktayız. Eğitim her alanda olduğu gibi bizim sektörümüzde de çok önemlidir. Evden eve nakliyat sektöründe herhangi bir eğitim kurumu olmadığı için bizler kendi tecrübelerimiz ile gerekli bilgi ve birikimlerimiz ile elemanlarımıza devamlı bir ışık kaynağı olmayı başardık. Bu da bize bu sektörde en iyiler arasında geçirmeyi sağlamıştır.

Eşyalarınız boyutları ne olursa olsun her koşula uygun araçlarımız mevcuttur. Tamamen sizlere daha güvenli ve ekonomik hizmet vermek için çaba sarfediyoruz. Çünkü biliyoruz ki evden eve taşınma sıkıntılı bir durumdur. Bizler sizlere ev taşıma konusunda rehberlik ederken aynı zamanda bir çok masraftan da kurtarmaktayız. Az eşyanız olması durumunda ufak araçlarımız ile taşıma işlemi yaparak ekonomik olarak da daha uygun fiyata eşyalarınız taşımaktayız. İster şehir içi isterseniz şehirlerarası taşımacılık yapalım, bizim için hiç farketmez. Her zaman güvenli nakliyat hizmeti vermekteyiz.

ümraniye evden eve nakliyat